Jednoduchý návod pro
bezchybné měření

Chceme, ať si své rolety užíváte naplno. Přichystali jsme pro Vás jednoduchý návod, jak správně změřit Vaše okna, aby na ně rolety opravdu bezchybně seděly. Pokud si přece jen nevíte rady, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Podívejte se, jak zaměřit Jednoduchý návod pro bezchybné měření

Nekompromisní kvalita
za neuvěřitelné ceny

Kvalita nemusí znamenat vysoké ceny. U nás ve FEXI jsme hrdí na to, že Vám můžeme nabídnout prvotřídní a již složené rolety za naprosto bezkonkurenční ceny. Přesvědčte se sami, v čem jsme tak výjimeční.

Zjistěte o nás více Nekompromisní kvalita za neuvěřitelné ceny

Skvělý zákaznický servis
a Vaše spokojenost

Pyšníme se špičkovou zákaznickou podporou během nákupu i po něm. Zašleme Vám až 8 vzorků látek zdarma, telefonicky Vám pomůžeme s měřením i výběrem rolety a jsme připraveni odpovědět Vám na jakékoliv otázky.

Více o službě Bez starostí Skvělý zákaznický servis a Vaše spokojenost

Nevíte si rady? Poradíme Vám

Dali jsme na jedno místo všechny potřebné informace o roletách, záleží nám na tom, ať je pro Vás nákup na FEXI co nejpříjemnějším zážitkem. Připravili jsme pro Vás manuály, naučíme Vás se o rolety starat a zároveň Vám odpovíme na všechny důležité otázky.

Rolety den a noc - ideální stínění

Rolety Den a noc jsou moderní a oblíbenou variantou stínění v rodinných domech a bytech. Hledáte-li komfort, funkčnost a jedinečný design stínicí techniky, jistě oceníte jejich kvality. Žaluzie Den a noc pracují na principu dvou vzájemně se překrývajících pruhů látky, které se střídají s průhlednou síťovinou. Jsou téměř bezúdržbové – prach se oklepává sám jejich používáním. A pokud se nějaký ten flíček přeci jen najde, většinou stačí jen navlhčený hadřík.

Rolety Den a noc dodáváme již složené pro snadnou montáž za 2 minuty. Rychlé dodání s 99% spokojeností zákazníků. Nyní se slevou!

Proč žaluzie Den a noc od Fexi?

Snadná montáž bez vrtání ✓
Přes 130 druhů látek 🏆
Nekompromisní kvalita ✓
Slevy až 45 % ✓
Záruka 4 roky ✓
Zasíláme až 8 vzorků ✓
Doprava ZDARMA od 990 Kč

Naše rolety spojují to nejlepší z toho, co nabízejí výhody klasických rolet a okenních žaluzií, přičemž s sebou nenesou žádnou z jejich nevýhod. Vynikají snadným ovládáním – stačí jeden řetízek. Můžete jimi zastínit celé okno, případně jen část. Správným nastavením překryvu látkových pruhů plynule regulujete světlo přesně tak, jak Vám vyhovuje.

Každého, kdo miluje krásu a design, potěší zjištění, v kolika barvách, dekorech a vzorech naše žaluzie a rolety dodáváme. Vždy budete mít možnost přizpůsobit výběr barvy každému pokoji a místnosti. Například do kuchyně zvolíte střízlivou bílou, do obýváku naopak zemitou hnědou, která bude ladit s dřevěným nábytkem, a do dětského pokoje si můžete troufnout na nějakou veselou barvu, která se bude dětem líbit.

Naše rolety Den a noc vyrábíme na míru. Tím zajišťujeme, že jsou vhodné opravdu pro každé okno. Můžete je buď přišroubovat přímo na okno, na zeď nebo ke stropu. Velmi oblíbená montáž bez vrtání dokonce umožní kazetu se žaluziemi jen zavěsit na okenní rám. V naší poradně najdete návody jak na změření okna, tak na montáž žaluzií.