Jak fungují Rolety Den a noc

Rolety den a noc na principu dvou vzájemně se překrývajících pruhů látky, které se střídají s průhlednou síťovinou. Jsou téměř bezúdržbové – prach se oklepává sám jejich používáním. A pokud se nějaký ten flíček přeci jen najde, většinou stačí jen navlhčený hadřík.

Každého, kdo miluje krásu a design, potěší zjištění, v kolika barvách, dekorech a vzorech naše žaluzie a rolety dodáváme. Vždy budete mít možnost přizpůsobit výběr barvy každému pokoji a místnosti. Například do kuchyně zvolíte střízlivou bílou, do obýváku naopak zemitou hnědou, která bude ladit s dřevěným nábytkem, a do dětského pokoje si můžete troufnout na nějakou veselou barvu, která se bude dětem líbit.

Naše Rolety Den a noc vyrábíme na míru. Tím zajišťujeme, že jsou vhodné opravdu pro každé okno. Můžete je buď přišroubovat přímo na okno, na zeď nebo ke stropu. Velmi oblíbená montáž bez vrtání dokonce umožní kazetu se žaluziemi jen zavěsit na okenní rám.

Jak látka na roletě Den a noc funguje

Rolety den a noc se vyznačují střídáním průhledných a neprůhledných vodorovných pruhů, díky kterým regulujete soukromí a průnik světla. Podívejte se na ukázku rolety Den a noc v různých úrovních zastínění. Náhled je interaktivní.

rolety den a noc twinroll
roleta den a noc
roleta den a noc twinroll bootom
roleta den a noc twinroll rámeček
 
Vyzkoušejte si, jak Rolety Den a noc fungují

Náhled je interaktivní, stačí myší potáhnout nahoru a dolů.

Nechte si poslat vzorek

Nabízíme Vám možnost zaslání až 8 vzorků zdarma, abyste si mohli vybrat dokonalou roletu podle svých představ. Vyberte si ze sekce Vzorky ZDARMA

Mohlo by Vás zajímat