Montáž Rolet Den a noc

Snadnější už to být opravdu nemůže. Naše rolety Den a noc jsou už složené, díky tomu zvládnou rolety do oken ti zkušenější nainstalovat za méně než minutu, někomu to může trvat o pár minut déle. Každý snadno dojde k cíli s našimi manuály. Pokud Vám více vyhovuje textový a obrázkový manuál než video, máme pro Vás připravené návody pro instalaci rolety krok po kroku.

Připravili jsme si pro Vás skvělé manuály

Montáž bez vrtání
Bez vrtání

Pro otevřené kazety

Zavěsit na rám okna je možné pouze otevřenou kazetu, ostatní je nutné vrtat. Připravili jsme pro Vás ilustrovaný návod, jak změřit Vaše okno pro výběr správného rozměru rolety, kterou chcete pouze zavěsit nebo nalepit na okno.

Zjistěte více
Montáž bez vrtání
 
Vrtání na okno
Vrtání na okno

Pro otevřené kazety, POLO kazety a MAXI kazety

Bude se vrtat! Zde je pro Vás sestaven návod na instalaci rolety na okno s vrtáním. Podívejte se na jednoduchý videonávod k instalaci. K ruce Vám je také ilustrovaný i focený manuál ke stažení nebo podrobnější focený manuál k montáži krok za krokem.

Zjistěte více
Vrtání na okno
 
Vrtání do zdi nad okno
Vrtání do zdi nad okno a do stropu

Pro otevřené kazety, POLO kazety a MAXI kazety

Pro snadnou instalaci rolety s vrtáním nad okno jsme pro Vás připravili celou řadu materiálů, včetně jednoduchého videonávodu, ilustrovaného a foceného manuálu ke stažení, a také rozsáhlého foceného manuálu, který Vás provede montáží krok za krokem.

Zjistěte více
Vrtání do zdi nad okno