Doprava a platba

Připravili jsme pro Vás jednoduchý přehled plateb a doprav. Nabízíme opravdu široký výběr dopravců i platebních metod, s námi si vybere každý.

banner_10dni

Platba

platba

Automaticky Vám posíláme fakturu/daňový doklad na e-mail po potvrzení přepravní společnosti o doručení zboží na Vaši adresu.

Nabízíme tyto možnosti plateb:

Převodem předem

Pokud zvolíte platbu klasickým bankovním převodem, na e-mail Vám nejdříve zašleme zálohovou fakturu. Až po připsání platby na náš účet obdržíte daňový doklad. Je potřeba, aby Vaše platba byla na náš účet připsána do 5 pracovních dnů, délka převodu závisí na Vaší bance. Délka převodu pak může také ovlivnit termín dodání Vaší zásilky.

Zdarma

Na dobírku

Jedná se o nejjednodušší způsob zaplacení zboží. Zboží uhradíte v hotovosti řidiči přepravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Při přebírání si prosím vždy připravte potřebnou sumu peněz, urychlíte tak předání Vaší zásilky.
UPOZORNĚNÍ: Zboží v hodnotě nad 9 999 Kč nebo 385 eur není možné objednat na dobírku. Zvolte jakýkoliv jiný způsob platby předem. Děkujeme.

29 Kč

Online platba kartou

Online platba kartou

Okamžitá platba přes platební bránu GoPay.

ZDARMA

Online bankovní převod

Online bankovním převodem

Rychlý převod peněz z vybraných bank.

ZDARMA

GoPay peněženka

GoPay peněženka

Okamžitá platba přes vaší elektronickou peněženku.

ZDARMA

Twistopay

Twistopay

Twisto je online platební služba, se kterou můžete nakoupit zboží okamžitě a zaplatíte ho až za 14 dní. Pokud máte založený Twisto účet, platit můžete dokonce až za 45 dní (vždy 15. dne následujícího měsíce).

ZDARMA

Skip Pay

skip-pay-logo-rgb-color-no-safe-area

S platební metodou Skip pay zaplatíte až 30 dní po doručení. To vše snadno, rychle a hlavně bezpečně. Za nákup uhrazený do 30 dní nedáte ani korunu navíc.

ZDARMA

Doprava

Kvůli omezení rozměrů u přepravovaných balíků u jednotlivých přepravců může dojít u telefonického ověření objednávky ke změně přepravce.

Doprava v České republice

V rámci České republiky máte na výběr z několika způsobů přepravy Vašeho zboží. Balíky nad 2 metry přepravujeme automaticky Toptrans.

Česká pošta

/ Balík do ruky

Česká pošta / Balík do ruky

Balík Do ruky od České pošty přijede za Vámi, kam jen budete chtít, o čase doručení se předem dozvíte prostřednictvím SMS a e-mailu, opětovně pak také v den doručení. Prostřednictvím internetu si můžete změnit čas nebo způsob doručení. V některých lokalitách Vám Česká pošta nabízí také možnost odpoledního doručování, které Vám poštovní doručovatel oznámí předem. Na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace, můžete neustále sledovat cestu své zásilky. Pokud nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

Čekáte na balík?

 • V pracovní dny jsou zásilky doručovány mezi 8:00-16:00, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00, v Praze pak od 14:00 až do 20:00.
 • Je nutné, abyste v objednávce uvedli správné kontaktní údaje kvůli informacím o doručení. Před doručením zásilky Vám bude zaslána SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení.
 • Pokud nejste na uvedené adrese k zastižení, balík bude uložen na nebližší poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí obdržíte prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Ve Vaší poštovní schránce pak najdete výzvu k vyzvednutí zásilky.

Více informací na www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky

119 Kč

Česká pošta

/ Balík na poštu

Česká pošta / Balík na poštu

Balík na poštu od České pošty bude doručen na jednu z 2 600 pošt, kterou jste si v objednávce sami jednoduše vybrali. Prostřednictvím SMS nebo e-mailu se dozvíte, odkdy dokdy na Vás bude čekat a vyzvednete si ho tak, kdy se Vám to hodí. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem v den podání a poté znovu ve chvíli, kdy je Vaše zásilka uložena na poště. Pohyb Vaší zásilky můžete neustále sledovat na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace.

Více informací na www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-na-postu

119 Kč

GLS

GLS

GLS Czech Republic nabízí balíkové a expresní služby v České republice a klade přitom důraz na prvotřídní kvalitu. Moderní IT řešení zajišťují jednoduchost, bezpečnost a komfort spolupráce s GLS.

 • Silná síť pro balíky
 • Doručování balíků v tuzemsku a v zahraničí
 • Vnitrostátní expresní doručování
 • Propojení s celou Evropou a s celým světem

Převzetí a reklamace

Při převzetí zásilky zkontrolujte, zde je obal neporušený. Tím, že zásilku převezmete, stvrzujete, že jste zboží převzali bez viditelných závad. Sdělte řidiči, pokud je obal poškozený. Pokud až po převzetí a rozbalení zjistíte, že je obsah zásilky poškozený, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme, abyste si ihned při rozbalení pořídili fotodokumentaci zásilky.

119 Kč

Toptrans

Toptrans

Přepravní společnost TOPTRANS doručuje velkoobjemové zboží obvykle do 24hodin od předání zásilky do přepravy. Dopravu Toptrans používáme pro nadrozměrné zásilky. Pro tento typ dopravy platí doprava zdarma již od 2 800 Kč. 

149 Kč

Doprava na Slovensko

Pro přepravu zboží na Slovensko využijte služeb GLS.

Při nákupu nad 4000 Kč DOPRAVA po Slovensko zdarma

GLS

GLS

Pokud si objednáváte zásilku na Slovensko, je možné využít služeb společnosti GLS. Stačí, když si v objednávce zvolíte, že chcete zboží dovézt na Slovensko, objednávkový systém Vám pak automaticky nabídne způsob dopravy.

Pro přepravu balíků v rámci Slovenska navíc platí:

 • Hmotnost balíku musí být do 50 kg
 • Balík je doručován v průběhu 1 - 2 dnů
 • Nejdelší strana zásilky může mít maximální délku 150 cm
 • Příjemce je po celou dobu informován o průběhu přepravy e-mailem a SMS

4 €