Doprava a platba

Připravili jsme pro Vás jednoduchý přehled plateb a doprav.

Platba

Automaticky Vám posíláme fakturu/daňový doklad na e-mail po potvrzení přepravní společnosti o doručení zboží na Vaši adresu.

Nabízíme tyto možnosti plateb:

Převodem předem

Pokud zvolíte platbu klasickým bankovním převodem, na e-mail Vám nejdříve zašleme zálohovou fakturu. Až po připsání platby na náš účet obdržíte daňový doklad. Je potřeba, aby Vaše platba byla na náš účet připsána do 5 pracovních dnů, délka převodu závisí na Vaší bance. Délka převodu pak může také ovlivnit termín dodání Vaší zásilky.

Zdarma

Na dobírku

Jedná se o nejjednodušší způsob zaplacení zboží. Zboží uhradíte v hotovosti řidiči přepravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Při přebírání si prosím vždy připravte potřebnou sumu peněz, urychlíte tak předání Vaší zásilky.

39 Kč

Online platba kartou

Online platba kartou

Okamžitá platba přes platební bránu GoPay.

ZDARMA

Online bankovní převod

Online bankovním převodem

Rychlý převod peněz z vybraných bank

ZDARMA

GoPay peněženka

GoPay peněženka

Okamžitá platba přes vaší elektronickou peněženku.

ZDARMA

Bitcoin

bitcoin

Okamžitá platba virtuální měnou Bitcoin.

ZDARMA

SUPERCASH

SUPERCASH

Platba kupónem, uhrazeným na terminálu Sazka, EuroPay nebo na přepážce České pošty.

ZDARMA

Doprava

Nechceme Vás omezovat. Proto si můžete sami vybrat ten typ dopravy, který Vám nejvíce vyhovuje.

Doprava v České republice

V rámci České republiky máte na výběr z několika způsobů přepravy Vašeho zboží.

Při nákupu nad 2800 Kč DOPRAVA po ČR zdarma

PPL

PPL

Po té, co předáme Vaši zásilku PPL, obdržíte od této služby e-mail o možnosti změny Vašich dodacích údajů prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení zásilky bude na Vaše telefonní číslo odeslána SMS s informací o orientačním čase doručení v rozmezí 2 hodin (např. 12:00-14:00). Standardně jsou zásilky doručovány v pracovní dny od 8:00 do 18:00. Cestu Vaší zásilky můžete sledovat na webové stránce www.ppl.cz.

Platba platební kartou

Až v momentě převzetí zásilky se můžete rozhodnout, jestli chcete zaplatit platební kartou nebo hotově. Všichni řidiči PPL jsou vybaveni mobilním platebním terminálem s tiskárnou.

Převzetí a reklamace

Při převzetí zásilky zkontrolujte, zde je obal neporušený. Tím, že zásilku převezmete, stvrzujete, že jste zboží převzali bez viditelných závad. Sdělte řidiči, pokud je obal poškozený. Pokud až po převzetí a rozbalení zjistíte, že je obsah zásilky poškozený, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme, abyste si ihned při rozbalení pořídili fotodokumentaci zásilky.

149 Kč

PPL ParcelShop

PPL ParcelShop

PPL ParcelShop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních míst v České republice. Tato služba je ideálním řešením pro všechny, kteří nechtějí být vázání na určitý čas nebo místo doručení. Vaši zásilku si můžete v PPL ParcelShopu vyzvednou kdykoliv v otevíracích hodinách včetně víkendů.

Jak doručení do PPL ParcelShopu funguje?

 • v nákupním košíku si zvolíte doručení na pobočku PPL ParcelShop
 • na základě Vaší objednávky Vám doručíme zásilku do vybraného PPL ParcelShopu
 • po doručení zásilky do PPL ParcelShopu obdržíte SMS a e-mail o uložení zásilky
 • Vaši zásilku si vyzvednete v otvíracích hodinách PPL ParcelShopu

Více informací na www.pplparcelshop.cz

149 Kč

Česká pošta

/ Balík do ruky

Česká pošta / Balík do ruky

Balík Do ruky od České pošty přijede za Vámi, kam jen budete chtít, o čase doručení se předem dozvíte prostřednictvím SMS a e-mailu, opětovně pak také v den doručení. Prostřednictvím internetu si můžete změnit čas nebo způsob doručení. V některých lokalitách Vám Česká pošta nabízí také možnost odpoledního doručování, které Vám poštovní doručovatel oznámí předem. Na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace, můžete neustále sledovat cestu své zásilky. Pokud nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

Čekáte na balík?

 • V pracovní dny jsou zásilky doručovány mezi 8:00-16:00, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00, v Praze pak od 14:00 až do 20:00.
 • Je nutné, abyste v objednávce uvedli správné kontaktní údaje kvůli informacím o doručení. Před doručením zásilky Vám bude zaslána SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení.
 • Pokud nejste na uvedené adrese k zastižení, balík bude uložen na nebližší poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí obdržíte prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Ve Vaší poštovní schránce pak najdete výzvu k vyzvednutí zásilky.

Více informací na www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky

125 Kč

Česká pošta

/ Balík na poštu

Česká pošta / Balík na poštu

Balík na poštu od České pošty bude doručen na jednu z 2 600 pošt, kterou jste si v objednávce sami jednoduše vybrali. Prostřednictvím SMS nebo e-mailu se dozvíte, odkdy dokdy na Vás bude čekat a vyzvednete si ho tak, kdy se Vám to hodí. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem v den podání a poté znovu ve chvíli, kdy je Vaše zásilka uložena na poště. Pohyb Vaší zásilky můžete neustále sledovat na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace.

Více informací na www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-na-postu

95 Kč

Česká pošta

/ Doporučené psaní

Česká pošta / Doporučené psaní

Tento způsob lze využít pouze v případě, že nakupuje jen náhradní díly v menším množství. Zásilka je omezená rozměrem i váhou. Tato možnost nelze v objednávce zvolit v případě, že si objednáváte roletu nebo větší množství dílů.

59 Kč

GLS

GLS

GLS Czech Republic nabízí balíkové a expresní služby v České republice a klade přitom důraz na prvotřídní kvalitu. Moderní IT řešení zajišťují jednoduchost, bezpečnost a komfort spolupráce s GLS.

 • Silná síť pro balíky
 • Doručování balíků v tuzemsku a v zahraničí
 • Vnitrostátní expresní doručování
 • Propojení s celou Evropou a s celým světem

95 Kč

Doprava na Slovensko

Pro přepravu zboží na Slovensko využijte služeb PPL CONNECT SK.

Při nákupu nad 4000 Kč DOPRAVA po Slovensko zdarma

PPL

PPL

Pokud si objednáváte zásilku na Slovensko, je možné využít pouze služeb společnosti PPL - konkrétně pak službu PPL CONNECT. Stačí, když si v objednávce zvolíte, že chcete zboží dovézt na Slovensko, objednávkový systém Vám pak automaticky nabídne způsob dopravy.

Pro přepravu balíků v rámci Slovenska navíc platí:

 • Hmotnost balíku musí být do 50 kg
 • Balík je doručová v průběhu 1 - 2 dnů
 • Nejdelší strana zásilky může mít maximální délku 150 cm
 • Příjemce je po celou dobu informován o průběhu přepravy e-mailem a SMS

249 Kč