Nákup rolet den a noc - služba Bez starostí

Chceme, aby pro Vás byl nákup na FEXI co nejsnadnější. Pokud jste na našich webových stránka nenašli, co hledáte, nebo potřebujete poradit, jsme tady pro Vás.


Nevíte si rady? Poradíme Vám

Naši specialisté z týmu FEXI Vás provedou celým nákupem, ať už potřebujete poradit s čímkoliv. S čím vším Vám pomůžeme?

 • Správné změření okna a výběr rozměru

  Změření okna je základ pro správný výběr rolety. Pokud nevíte jak na to, vyfoťte okna, na které chcete rolety, pošlete nám fotografie na e-mail a tým FEXI vše ostatní zařídí.

 • Jakou látku si vybrat

  Naši specialisté se dokonale vyznají v látkách, které FEXI nabízí. Poradí Vám se zastíněním, gramáží, ale také s ideální barvou do Vašeho interiéru. Pokud i přesto budete tápat, zašlou Vám vzorník látek.

 • Jaký zvolit typ upevnění

  Nabízíme Vám více typů upevnění - nejjednodušší variantu bez vrtání s pouhým zavěšením a dále s vrtáním do okna, zdi nebo stropu. S naším specialistou vyberete to nejlepší řešení.

 • Výběr ovládacího mechanismu

  Pomůžeme Vám s výběrem barvy i strany ovládacího mechanismus. A protože bezpečnost našich produktů je u nás na prvním místě, vysvětlíme Vám principy bezpečnostních zařízení na roletách a poradíme s výběrem.

 • Jak správně objednat na e-shopu

  Žádný učený z nebe nespadl a ne každý umí plout po vlnách internetu jako ostřílený profesionál. Pro ty méně zkušené přinášíme kompletní rady jak nakupovat na e-shopu.

 • Finální instalace rolety

  Ať už si vyberete jakýkoliv způsob upevnění Vaší rolety, její instalace je vždy hračka. Pokud si nevíte rady ani s našimi manuály a videonávody, naši odborníci Vám rádi poradí krok za krokem.


A jak „Bez starostí“ funguje?

Pomůžeme Vám s nákupem krok za krokem
Přesně víme, jak Vám poradit, jsme specialisté
Za naše služby nezaplatíte ani korunu navíc
A jak „Bez starostí“ funguje?

Kontaktujte nás

Volejte naši infolinku


Zákaznická podpora

+420 555 222 472

Pondělí - pátek 8:00 - 16:00

Napište si pro radu


E-mailová adresa týmu FEXI

info@fexi.cz

Pište kdykoliv, odpovíme Vám co nejdříve