FEXI - jednička na trhu s roletami den a noc

U nás ve FEXI jsme pyšní na to, že Vám můžeme nabídnout nekompromisní kvalitu rolet den a noc za ty nejlepší ceny a neustále přemýšlíme nad tím, jak se dále zlepšovat. A jaké výhody nabízíme? Podívejte se a přesvědčte se sami, v čem jsme tak výjimeční.

Na trhu od roku 2010Na trhu od roku 2010

Společnost Westlogic s.r.o. působí na trhu už od roku 2010, máme tedy bohaté zkušenosti s prodejem a jsme zkušenými odborníky. Díky tomu jsme schopní Vám zajistit komplexní služby a to na vysoké profesionální úrovni. V roce 2017 jsme na trh vstoupili se stínící technikou FEXI, ve které se také držíme vysokého standardu a pro naše zákazníky chceme být nejen spolehlivým partnerem, ale také přítelem a rádcem.

Nekompromisní kvalitaNekompromisní kvalita

Styl, kvalita a velký výběr nás staví na nejvyšší příčky v oblasti výroby rolet na míru. Máme veškerou důvěru v nekompromisní kvalitu našich rolet za nejlepší ceny a náš názor je podpořen stovkami spokojených zákazníků. Staňte se i Vy naším zákazníkem a přesvědčte se sami o kvalitě rolet od FEXI.

Nejlepší cenyNejlepší ceny

K cenám, stejně jako ke kvalitě, se stavíme naprosto nekompromisně. Chceme našim zákazníkům nabízet špičkovou kvalitu, vždy za co nejpříznivější ceny. Opravdu vždy! Můžete si tedy být jistí, že nákupem rolet na FEXI skutečně neprohloupíte.

Vzorky zdarmaVzorky zdarma

Víme, že volba správné rolety pro Váš (nejen) domov je důležitý proces a vybrat si látku na internetu není zrovna jednoduché. Abychom Vám pomohli a zajistili, že si vyberete skutečně správně, nabízíme Vám bezplatnou službu, díky které si můžete nechat zaslat až 8 vzorků látek a vy si tak můžete v klidu a v pohodlí domova vybrat roletu svých snů.

Skvělá podpora při nákupu i po němSkvělá podpora při nákupu i po něm

Pyšníme se špičkovou zákaznickou podporou během nákupu i po něm. Zašleme Vám až 8 vzorků látek zdarma, telefonicky Vám pomůžeme s měřením i výběrem rolety a jsme připraveni odpovědět Vám na jakékoliv otázky týkající se rolet na míru. Naše zákaznická linka je pro Vás připravena vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.

Naprosto bezpečné nákupyNaprosto bezpečné nákupy

Bezpečnost na e-shopu FEXI bereme velmi vážně, u nás můžete nakupovat opravdu bez obav. Díky HTTPS protokolu jsou Vaše citlivá data v naprostém bezpečí, veškeré informace mezi prohlížečem a serverem se přenášejí v zašifrované podobě.

FEXI Rolety
BOIS Services s.r.o.
Olomoucká 267/29
Opava, 746 01
Kancelář
Kancelář

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě pod spisovou značkou oddíl C vložka 36070

IČ: 28637372
DIČ: CZ28637372

 

„Všichni se snažíme o to, aby FEXI výrobky a služby dělaly našim zákazníkům radost. Myslím, že se nám to daří. Zákazník a jeho spokojenost jsou pro nás nejvyšší prioritou a s celým týmem děláme vše pro to, ať to jde poznat.“

Ing. Ondřej Pekárek jednatel Ing. Ondřej Pekárek, jednatel

Jak to u nás vypadá

Podívejte se, jak to vypadá, když si u nás objednáte svou roletu na míru. Každá roleta Den a noc, kterou u nás vyrobíme, je originál.

FEXI-O_2