Typy kazet

OTEVRENA_kazeta_detail

Otevřená kazeta

Největší předností tohoto systému je lehká váha a malá velikost, takže jej můžete umístit téměř všude. Díky sešroubovanému plastovému profilu je roleta pevná a je tak zaručena její kvalita. Právě šroubovaný plastový profil je velkou výhodou oproti konkurenčním roletám. Tuto kazetu můžete upevnit 5 způsoby - zavěšením, lepením na okno, vrtáním do okna, do stěny i do stropu. Otevřená kazeta je vhodná pro Rolety Den a noc, kde můžete vybírat z šířek 30 až 160 cm a z výšek 150 a 220 cm nebo až 240 cm. V nabídce pro Vás máme 2 barvy kazet - bílou a hnědou.

POLO_kazeta_detail

POLO kazeta

Tento systém je unikátní v tom, že nabízí možnost mnohem větší šířky rolety, a to 30 až 210 cm. Poloviční kazeta nabízí spojení efektivního s užitečným, roleta je chráněna v hliníkovém profilu, ale přitom neztratila svou lehkost. Má zadní profil a vrchní kryt z pevného a lehkého kovu. Komponenty jsou sešroubované. Poloviční kazeta se nedá zavěsit na okno, ale dá se na něj navrtat. Tuto kazetu můžete upevnit 3 způsoby - vrtáním do okna, do stěny i do stropu. Kazeta je vhodná pro Rolety Den a noc, kde můžete vybírat z šířek 30 cm až 210 cm a z výšek 150 cm a 220 cm nebo až 240 cm. Kazetu nabízíme v bílé a hnědé barvě.

 

MAXI_kazeta_detail

MAXI kazeta

Tento typ kazety vyhledávají ti, kteří hledají největší luxus, perfektní zpracování a funkčnost. Je vhodná pro velké zasklené plochy a také uspokojí ty, kteří potřebují XXL rozměry rolet. Roleta je mnohem lépe chráněná před prachem a dalším znečištěním, než jak je tomu u ostatních systémů. Hliníkový profil lemuje všechny strany rolety, ze spodní části se pouze vysunuje látka. MAXI kazeta se nedá zavěsit na okno. Tuto kazetu můžete upevnit vrtáním do okenního rámu, vrtáním do stěny nebo do stropu. Roleta však nemá postranní silony, v případě, že je potřebujete, prosím informujte nás o tom. Kazeta je vhodná pro Rolety Den a noc, kde můžete vybírat z šířek 30 cm až 240 cm a z výšek 150 cm a 220 cm nebo až 240 cm. Kazetu nabízíme v bílé, hnědé a stříbrné barvě.