Rolety den a noc - MAXI kazeta

Nejprodávanější

Roleta Den a noc MAXI, Origin slim mandarinka, A 033
od 1 805 Kč–41 %
Původně: 1 805 Kč  (–41 %)
od 1 065 Kč
Roleta Den a noc MAXI, Origin bílá, A 001b
od 1 623 Kč–41 %
Původně: 1 623 Kč  (–41 %)
od 958 Kč
Roleta Den a noc, Origin bílá, C 012 v MAXI kazetě detail
od 1 623 Kč–41 %
Původně: 1 623 Kč  (–41 %)
od 958 Kč
Roleta Den a noc MAXI, Origin classic mandle, A 005b
od 1 623 Kč–41 %
Původně: 1 623 Kč  (–41 %)
od 958 Kč
Roleta Den a noc MAXI, Origin černá, A 007b-detail
od 1 623 Kč–41 %
Původně: 1 623 Kč  (–41 %)
od 958 Kč
Roleta Den a noc MAXI, Origin slim karamel, A 038
od 1 805 Kč–41 %
Původně: 1 805 Kč  (–41 %)
od 1 065 Kč
32 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Velmi kvalitní a již složené rolety na okno vytvořené v základních barevných tónech z látky Origin, Origin classic a Origin slim. Podívejte se na Rozdíly u rolet Den a noc

Největší předností MAXI kazety je možnost využít šířky až do 240 cm. Tato kazeta je v celokovovém provedení a vyhledávají ji ti, kteří hledají největší luxus, perfektní zpracování a funkčnost. Hliníkový profil lemuje všechny strany rolety, ze spodní části se pouze vysunuje látka. Podívejte se na Typy kazet

Svět stínicí techniky představuje nejmladšího člena rodiny interiérového stínění –  žaluzie Den a noc. Velmi rychle si získávají oblibu kvůli svým vlastnostem, které je pasují na univerzální stínění v domácnostech i v kancelářích. Kombinují totiž to nejlepší z rolet a klasických okenních žaluzií do jednoho funkčního a snadno ovladatelného systému.

Dosluhují Vám klasické lamelové okenní žaluzie? Případně potřebujete do novostavby pořídit nový stínicí systém? Do svých úvah o tom, jakou interiérovou stínicí techniku pořídit, určitě zahrňte i žaluzie Den a noc. Jsou vhodné pro všechny typy a rozměry oken a jejich montáž zvládnete sami i bez pomoci specializované firmy. Zvolíte-li montáž bez vrtání, pak Vám montáž zabere doslova jen pár minut.

V domech, bytech i kancelářích mohou žaluzie Den a noc plnit nejen funkci praktickou, ale i estetickou. Kromě toho, že zabraňují průchodu nežádoucího množství slunečního světla a tepla a zabraňují zvědavým pohledům sousedů a okolojdoucích, nabízejí totiž také nepřeberné množství barev, vzorů a dekorů.

Na našem e-shopu najdete návody ve formě textů, obrázků i videí, které Vás provedou celým procesem od změření oken, přes výběr vhodného typu kazety, nejlepší barvy a úrovně stínění pro každou místnost v domě, až po konečnou montáž žaluzií. Po celou dobu jsme Vám také k dispozici na lince zákaznické podpory, kde Vám ochotně zodpovíme každou otázku.

Pořiďte si tedy žaluzie Den a noc od FEXI do svého bytu či domu. Nebo dopřejte svým zaměstnancům ideální světelné podmínky pro práci v kanceláři díky modernímu způsobu interiérového stínění. Užijte si pohodlí a luxus s žaluziemi FEXI.

cz_silver_MAXI

Rolety Den a noc SILVER v MAXI kazetě