Rolety den a noc – typy látek

Pokud pořizujete rolety den a noc, budete mít celkem jasno v tom, jaké máte zvolit rozměry, na jaké straně budete mít ovládací prvky, a do určité míry víte i to, jakou barvu, či vzor si chcete vybrat.

Možná se ještě rozhodujete, jakou kazetu zvolit. To pak doporučujeme přečíst si článek Jakou vybrat kazetu pro rolety Den a noc.

Nakonec tedy zůstává jen problém s typem látky. Jelikož jsou u některých typů látek, které na fexi.cz nabízíme, jen velmi malé rozdíly, přichystali jsme malý seriál o typech látek, ve kterém se dozvíte vše potřebné.

Přes žádnou z našich látek není vidět, ani neprojdou přímé sluneční paprsky. Nicméně čím tmavší látku vyberete, tím větší bude zatemnění. 

Rolety den a noc kombinují funkčnost a design:

  • můžete si vybrat z více než 130 látek ve 3 kazetách
  • řídíte si, jak velkou intenzitu světla potřebujete v místnosti. Například v ložnici zatemnit, ale v kuchyni  ponechat vysokou intenzitu světla

Nemusíte dlouho váhat mezi jednotlivými typy látek. Jestli si nejste jisti, spolehněte se na naše doporučení.

Základní rozdělení látek:

  • SILVER – Základní látka vhodná do dětských pokojů. Vyniká pestrými barvami. Nabízí nejlevnější a nejzákladnější látky
  • GOLD – Více zatemní, přírodní vzory, žíhaná látka. Jedná se o prémiové látky, které nikde na českém trhu nenajdete. Mají středně silnou gramáž. Pokud chcete vybavit celý dům jednou látkou a jsou zde místnosti které potřebujete zatemnit, ale i místnosti, které potřebuji prosvětlit, můžete zvolit tuto zlatou střední cestu
  • PLATINUM – Nejvíce zatemní, nejvyšší gramáž, přírodní vzory. V této řadě nabízíme látky Nature slim, které mají úzké proužky. Nově nabízíme i látky z řady Nature magnum, které mají nejširší pruhy.
  • DIAMOND – Nejnižší gramáž, hodí se do místností kde se nespí, nejluxusnější látky. Podobné látky opět nikdo na českém trhu nemá. Shine například má vetkanou luxusní stříbrnou nitku. Exkluzivně nabízíme i látku dvoubarevnou v řadě Duo-elegance.

Výběr správného typu látky vám tedy může chvilku zabrat. Vynasnažíme se vám to co nejvíce usnadnit. Například jsme připravili přehledný vzorník látek. Objednané vzorky a látky si zkuste přiložit k sedačce, k oknu apod. Ověříte si tak ještě před konečným rozhodnutím, jak budou barvy a vzory ladit.

Kreslicí plátno 13_1 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení