Vytvořte doma svým dětem studijní koutek se slevami na rolety až 45 %

Léto uteklo jako voda a za dveřmi máme podzim. Školáci se vrací zpátky do lavic, a jak všichni víme, to se pojí s potřebou jim vytvořit ideální studijní podmínky i doma. Psací stůl a židli má ve svém pokoji snad každý, ale stačí to? Ne! Pro vhodnou studijní atmosféru je potřeba i dostatek přirozeného světla. Jak ho ale zajistit?

clanek_001

Význam denního světla

FEXI Vám nabízí prosté řešení, a tím je stínicí systém, který Vám umožní s denním světlem hravě pracovat. Jedině s roletami Den a noc totiž dokážete průchod slunečního svitu jednoduše regulovat a vytvořit tak jedinečný studijní koutek

I když je studijní plocha možná vybavena lampičkou, přítomnost denního světla je opravdu klíčová. Na rozdíl od umělého osvětlení dokáže sluneční svit zajistit syntézu vitamínu D v našem těle. To vede ke zlepšení nálady, odbourání klasické odpolední únavy a současně tento proces zvyšuje produktivitu. A řekněme si upřímně – právě odhodlání a energie dětem často po celém dni ve škole chybí.

Rolety Den a noc

Spousta domácností stále sází na závěsy a záclony. Toto řešení je estetické, nicméně není dostatečně efektivní, chceme-li pracovat s množstvím paprsků, které do místnosti proniknou. Proč tomu tak je? Spousta lidí se nechce tohoto typu stínění vzdát, protože místnosti propůjčuje dojem útulnosti. Co když ale existuje řešení, které je estetické a jemné, ale zároveň praktické a funkční

Jak rolety Den a noc fungují

Ano, tímto řešením jsou právě rolety Den a noc. Jejich výjimečnost stojí hned na několika pilířích. Jedním z nich je, že ovládání je velmi snadné. Tyto rolety jsou totiž složeny z průhledných a neprůhledných horizontálních pruhů látky. 

Pouhým pohybem řetízku můžeme ovlivnit, zda chceme místnost zastínit nebo naopak zalít světlem. Pokud tyto rolety zatím neznáte a nedokážete si představit, na jakém principu fungují, máme pro Vás interaktivní model, kde si můžete jejich ovládání snadno vyzkoušet.

Široký výběr barev

Další předností této stínicí techniky je, že ji lze zakoupit v celé řadě barevných provedení a v mnoha dekorech. Rolety jsou tedy estetické nejen díky své koncepci, ale také proto, že snadno doplní jakoukoliv místnost.

Škála barev je široká stejně jako množství nejrůznějších odstínů. Pokud se tedy rozhodnete tyto rolety pro svého školáka pořídit, rozhodně najdete řešení i pro ten nejhravější dětský pokoj.

clanek_002

Snadná údržba

Rolety Den a noc nejsou skvělé jen pro své jedinečné provedení, ale také proto, jak snadno se udržují v čistotě. A to jistě oceníte, pokud se je rozhodnete do dětského pokoje nainstalovat.

Naše rolety můžete očistit hned několika způsoby. Pokud jde o pravidelnou údržbu, stačí použít vysavač nastavený na nejnižší úroveň a použít kartáčový nástavec. Pokud dojde k jejich ušpinění, použijte vlhký hadřík, případně jemný čisticí prostředek.

Jistě oceníte, že roletu nemusíte sundávat. Jen nechte vyčištěné místo vždy řádně proschnout. 

Bezpečnost pro děti

Pokud rolety do dětského pokoje pořídíte, určitě Vás potěší, že naše stínicí systémy splňují normu ČSN EN 13120. Ta zaručuje, že jsou naše rolety vybaveny jedním z bezpečnostních prvků, které chrání děti před potenciálně nebezpečnými ovládacími řetízky. Pokud by balení jeden z prvků neobsahovalo, roletu neinstalujte a ihned se na nás obraťte.

Nejste si jistí, jak takový bezpečnostní prvek vypadá? Přesně pro tento účel jsme pro Vás podrobné informace o bezpečnosti rolet připravili.  

Rolety Den a noc do celého bytu

Ale proč zůstat jen u dětského pokoje? Rolety Den a noc dokáží jako jemná nit propojit všechny místnosti Vašeho domu nebo bytu. A kromě toho si pamatujte, že čím více u nás nakoupíte, tím více ušetříte. Vážíme si našich zákazníků, proto Vás za nákup rádi odměníme.

Hezké a vhodné stínění si zaslouží každé okno ve Vašem interiéru. Dopřát přirozené světlo svým dětem je stejně důležité, jako dopřát ho sobě. Podzim s sebou totiž přináší i kratší dny. Když ale denní světlo využijete do posledního momentu, jistě to ocení i Váš elektroměr. 

Obývací pokoj

V obývacím pokoji nemusíte zbytečně rozsvěcovat, protože naše rolety Vám umožní nechat pronikat světlo a přesto si uchovat soukromí před zvědavými pohledy z ulice nebo protějších bytů. 

clanek_003

Pracovna

Nejen školáci, ale i Vy potřebujete v domě vhodné místo pro práci a koníčky. Ať už pracujete z domu, zařídíte si šicí koutek nebo jste vášniví čtenáři, i Vy byste si měli pro své aktivity zajistit nejen přístup slunce, ale také patřičné soukromí. Obě věci dokáží rolety Den a noc opravdu skvěle!

Ložnice

Tato místnost má velmi specifické potřeby. Potřebujeme zde soukromí, dostatek přirozeného světla při využívání toaletního stolku a tmu, když se ukládáme ke spánku. I zde se skvěle hodí rolety od FEXI

Přejete si co možná nejvyšší míru zatemnění? Rozhodněte se pro variantu Platinum v tmavých barvách. Ta se postará a potřebnou tmu, kterou si v noci přejete. Pokud ještě zvolíte tmavou barvu rolety, můžete si užívat ničím nerušený spánek.

Stejný design, různé barvy

Rolety Den a noc jsou vhodnou volbou do každé domácnosti, protože si jejich vzhled můžete přizpůsobit podle povahy jednotlivých místností. 

Pokud jste zastánci extravagantních barev, můžete tuto svou zálibu promítnout i do svého stínění. Pro místnosti, ve kterých chcete zachovat lehkost a vzdušnost můžete vybrat jeden z nestárnoucích krémových nebo šedivých odstínů. A pokud si přejete, aby Vaše rolety doplnily kresbu Vaší podlahy nebo nábytku, můžete zvolit jeden z mnoha přírodních dekorů.

I když si každá místnost žádá jiné barevné řešení, všechny bude spojovat jedinečný design našich rolet.

Když se elegance a funkčnost setkávají 

Naše stínění je vhodné pro jakoukoliv domácnost. Přinese s sebou totiž jemnost a vzdušnost, barevně se přizpůsobí a současně Vám dokáže poskytnout dostatek soukromí a snadnou regulaci pronikajících paprsků

Jen málokterý typ stínění Vám nabídne takovou flexibilitu ve všech ohledech. Ale tím jedinečnost našich rolet Den a noc nekončí. Je jich ještě mnohem více. Podívejte se s námi, co vše získáte, když si koupíte rolety právě u nás. 

clanek_004

Jednička na trhu

Rolety FEXI jsou nejen krásné, ale přinášejí s sebou i další benefity, které u konkurence nezískáte. Ptáte se jaké? My Vám jich můžeme vyjmenovat hned patnáct, a přesto nevyjmenujeme všechny.

 1. Naše rolety dorazí již složené. Nemusíte se tedy bát složitého skládání a montování, jak tomu u konkurenčních výrobků bývá.
 2. Nabízíme vícero možností, jak roletu upevnit, mezi nimiž je i upevnění bez vrtání – roletu snadno zavěsíte na rám okna.
 3. Pokud se rozhodnete pro montáž, nezabere Vám to více než pár minut. S námi se totiž neutopíte v moři desítek komponentů.
 4. Provedení je kvalitní a stabilní. Zakoupením rolet v hobby marketu nikdy nezískáte tak precizní zpracování.
 5. Protože si za našimi roletami stojíme, záruku jsme prodloužili na 4 roky.
 6. Nabízíme velké množství látek. Najdete jich u nás až 130 druhů!
 7. Ať už Vás zajímá jak roletu změřit, připevnit nebo vyčistit, pro každou z těchto činností pro Vás máme připravený podrobný videonávod a manuál.
 8. Nedokážete se rozhodnout pro jednu barvu nebo dekor? Nevadí! Nabízíme bezplatné zaslání až 8 vzorků látek zcela zdarma.
 9. Vámi objednaný produkt doručíme do 10 dnů od objednání.
 10. Zhotovujeme rolety na míru. Pokud nenajdete řešení pro Vaše okno, napište nám, rádi pro Vás roletu připravíme přímo podle Vašich potřeb.
 11. Pokud si s něčím nevíte rady, pošlete nám fotografii nebo nám zavolejte. Na naší zákaznické lince jsme pro Vás k dispozici od 8:00 do 16:00.
 12. Naše rolety se dají snadno odinstalovat. Pokud je budete chtít použít jinde, není v tom žádný problém.
 13. Jen u nás získáte produkt vysoké kvality za skvělou cenu.
 14. Rolety zasíláme nejen do České, ale také Slovenské republiky.
 15. Při nákupu nad 2800 Kč garantujeme bezplatné doručení. Mimo to nabízíme také množstevní slevy.

FEXI škrtá ceny

Rolety Den a noc od FEXI by jen stěží našly konkurenci. Pokud se pro jejich koupi rozhodnete právě teď, uděláte skvělé rozhodnutí.

Protože víme, že s návratem dětí do škol se hodí každá koruna, rozhodli jsme se pro Vás připravit akci. Při ní můžete na naše rolety získat slevu až 45 %! Ptáte se jak tuto slevu získat? Jsou celkem 3 možnosti a při každé z nich ušetříte více než 40 %.

 1. Vyberte si roletu, na kterou se sleva vztahuje. Jejím zakoupením Vám bude automaticky připočítána sleva 41 %. Rozměr, typ kazety ani úroveň zatemnění nerozhoduje. Sleva se vztahuje na téměř  všechna provedení rolet.
 2. Pokud Váš nákup přesáhne částku 5000 Kč, sleva se vyšplhá na 44 %.
 3. Jestliže si z naší nabídky vyberete rolety v celkové hodnotě nad 10 000 Kč, můžete se těšit na slevu 45 %.

clanek_005

Víme, že podzim s sebou přináší spoustu nákladů, a proto jsme se rozhodli Vám naše rolety nabídnout za zvýhodněnou cenu. A ne ledajakou! Jak sami vidíte, aktuálně je pořídíte za téměř poloviční cenu!

Našich zákazníků si skutečně vážíme. Proto se sleva kromě příslušenství (řetízky, závaží apod.) vztahuje téměř na celý náš sortiment! Neváhejte tedy a dopřejte své domácností krásný nový vzhled bez výčitek. 

Nejenže díky FEXI roletám své domácnosti vdechnete nový život, ale současně můžete ušetřené finance použít pro další zpříjemnění nadcházejících podzimních dnů.