Chraňte se před sluncem i na podzim a využijte našich Last minute slev

Ať chceme nebo ne, léto pomalu končí a ke slovu se dostává podzim. Loučení s létem bývá vždycky smutné, ale to neznamená, že si dál nemůžete užívat sluníčka na maximum. Ptáte se jak? S ideálním stínicím systémem si totiž můžete sluneční paprsky vychutnávat celý podzim!

clanek_001

Dny se budou pomalu krátit, a proto je důležité využívat sluneční svit na maximum. Důvody jsou hned dva: šetříte energií, protože můžete rozsvítit, až když je skutečná tma, a především si dopřáváte jeden skutečně nenahraditelný a univerzální lék, kterým je slunce.

Přáli byste si Vaši domácnost oživit novým stíněním, ale léto bylo nákladnější, než jste čekali? Nevadí! Naše rolety teď koupíte až se 45% slevou!

Základem všeho je kvalitní stínicí sytém

I když se možná domníváte, že právě na podzim nové stínění zase až tak nepotřebujete, nenechte se zmýlit. Podzim přináší babí léto a mnoho krásných dnů. 

Vaše domácnost může být takřka denně pod palbou slunečních paprsků a jen s vhodnou stínicí technikou jich můžete dobře využít. Pokud totiž máte doma klasické závěsy a nabyli jste pocitu, že do jara není důvod nic měnit, můžete svého rozhodnutí velmi brzo litovat.

Jiná stínění jsou nedostačující

Závěsy jsou velmi omezující v tom ohledu, že jakmile se do oken opře slunce, tak je zatáhnete. Ale to je vše. Nenabízí žádnou flexibilitu v otázce větší či menší míry zatemnění okna. V takovou chvíli přicházíte o veškeré slunce. A je-li slunečný podzim, pak se Vaše domácnost mění v temnou kobku, protože máte neustále zatažené závěsy.

Zvolte jedničku na trhu

V tuto chvíli si představme rolety Den a noc od FEXI. Ty totiž dokáží pomoci nejen v momentě, kdy potřebujete pokoj před sluncem zcela ochránit, ale současně Vám ho dokáží dopřát právě tolik, kolik potřebujete. 

Rolety Den a noc oceníte i večer, a to když slunce zcela zapadne. Ptáte se proč? Dokáží Vám zajistit naprosté soukromí! Podzimní večery, kdy si pustíte film a zalezete si pod deku, si můžete užívat a nikdo z ulice ani od sousedů z protějšího domu k Vám neuvidí.

clanek_002

Proč si vybrat rolety Den a noc

Rolety od FEXI vynikají především v tom, že jsou dokonalým spojením praktičnosti a krásy. V interiéru působí velmi jemně a vzdušně, z druhé strany ale dokáží regulovat pronikání slunečního svitu nebo mu zcela zabránit.

Na okno dokonale padnou

To je do velké míry dáno i tím, že jsou rolety Den a noc zhotovovány na míru Vašich potřeb a potřeb Vašeho okna. Máte strach, že okno správně nezměříte? Samozřejmě, že každý může udělat chybu. My ale uděláme vše pro to, abyste se jí nedopustili.

V prvé řadě si vždy nejprve rozmyslete, kam chcete roletu nainstalovat. Zda přímo na okenní rám, do zdi nebo do stropu. Máte vše promyšleno? Vezměte si papír, tužku a pevný metr. Díky našim videím a manuálům dokážete okno bezchybně změřit!

Jste nervózní v okamžiku, kdy máte objednávku odeslat? Máte pochybnosti o tom, zda jste vše správně zaznamenali? Zavolejte nám nebo napište e-mail. Náš tým je tu pro Vás.

Říše barev

Rolety Den a noc přizpůsobíme Vašim představám nejen v otázce rozměrů, ale také barvy nebo designu. Pokud od stínicího systému očekáváte především velkou míru zatemnění, zvolte si v naší nabídce variantu Blackout, která se o to postará. 

Současně při výběru pamatujte na to, že čím tmavší látku zvolíte, tím vyšší míru zatemnění poskytne. To se hodí především v okamžiku, kdy si toto stínění pořizujete do ložnice.

Co se ostatních místností týče, vždy sami zvažte, co od stínění očekáváte. Chcete, aby bylo výrazné a doplnilo i další výrazné prvky místnosti? Pak se rozhodněte pro nějakou z nepřehlédnutelných barev. Vybírat můžete z mnoha odstínů modré, červené, zelené, žluté, růžové, fialové nebo oranžové

Pokud v interiéru raději volíte jemné a harmonické barvy, i pro Vás máme vícero možností. Mezi barvy, které se v domácnosti nikdy neomrzí, se řadí bílá, béžová, hnědá nebo šedá. A proto není náhodou, že u nás najdete obrovské množství odstínů těchto nadčasových barevných hitů.

Je to málo? Líbí se Vám béžová nebo hnědá, ale netoužíte po jednolité barvě? Bez problémů! Zvolte jeden z přírodních motivů jako je kaštan, dub nebo třeba mech.

Čím více nakoupíte, tím méně zaplatíte

Rozhodli jste se pořídit si stínění do všech pokojů? Protože si našich zákazníků vážíme, zakládáme si na tom, abyste na větším nákupu vždy ušetřili. Ale to není vše, právě teď máme last minute slevy! Neváhejte a proměňte svůj byt s kvalitními roletami. 

clanek_003

Kam nechodí slunce, tam chodí lékař

Správné stínění umožňuje správnou práci s denním světlem a díky němu jej můžete využít naplno. Ale proč je tak důležité si slunce dopřát i na podzim? Důvodů je spousta. Jistě sami víte, že když je venku hezky, jste produktivnější, spokojenější a celkově je Vaše rozpoložení lepší. Proč tomu tak je?

Jste energičtější

Denní světlo ovlivňuje Vaše tělo více, než si myslíte. Především se v něm stará o správnou práci hormonů. Vhodný stínicí systém tedy dokáže zajistit, že jste přes den produktivnější a máte více energie. To jistě oceníte nejen při home office, ale i jiných domácích aktivitách.

Lépe spíte

Tím, jak slunce pomalu zapadá, začne Vaše tělo plynule tvořit melatonin. Tento hormon se stará o to, ať je Váš spánek kvalitní a správně načasovaný. Pokud budete celý den zavřeni v bytě, ve kterém si zatáhnete těžké závěsy nebo klasické rolety, Vaše tělo nebude schopno melatonin tvořit tak, jak by mělo, a tak budete přes den bez energie a v noci se potýkat s nespavostí.

Máte lepší náladu

Serotonin. Tomuto hormonu vděčíte za dobrou náladu a není náhodou, že sluneční svit jeho tvorbu podporuje. Lidé, kteří jsou v kontaktu s denním světlem více, jsou obecně spokojenější a vyrovnanější

Slunce posílí imunitu

Ať už za to vděčíme vitamínu D nebo serotoninu, slunce má jednoznačně pozitivní vliv i na naše zdraví. Zimní období dokáže pro své krátké dny být velmi deprimující. Proto si podzim užijte na maximum a využijte každého slunečního paprsku, dokud můžete. 

K tomu pomůže kvalitní stínicí technika, jejímž synonymem je FEXI.

clanek_004

Nakupte u FEXI

Než si blíže řekneme, jak moc můžete na jednom nákupu ušetřit, řekněme si, jaké další výhody získáte nákupem u nás.

 • V prvé řadě se nemusíte bát, že to sami nezvládnete. Připravili jsme si pro Vás průvodce nákupem. Tam Vás krok po kroku vedeme, abyste na nic nezapomněli nebo neudělali nějakou chybu.
 • Náš e-shop je přehledný a najdete zde všechny potřebné informace. Pokud ne, kontaktujte naše odborníky.
 • Každý si u nás může bezplatně objednat vzorky látek, což jistě oceníte, pokud si netroufáte trefit správný odstín naslepo.
 • Naše rolety jsou skvělé i v otázce údržby. Konkurenční produkty mnohdy při výrobě nevyužívají kvalitních materiálů, tudíž může být jejich čištění komplikované. Tohle u nás neplatí. 
 • Rolety Den a noc přichází i s oblíbenou možností uchycení rolety bez vrtání. Stačí ji pouze zavěsit na rám okna a kdykoliv ji snadno přemístit jinam. 
 • Vybrat si u nás můžete ze tří typů kazet, jako je otevřená, POLO nebo MAXI kazeta.
 • Výměna starých žaluzií za nový, trendy stínicí systém Den a noc je velice jednoduchá. Jako důkaz Vám přinášíme video, ve kterém sami uvidíte, jak snadné to je.
 • Pokud litujete, že jste si nepořídili elektrické rolety, není to nic, co by se nedalo zvrátit. Přidání motoru do našich rolet je totiž jednoduché a zvládnete to hravě sami.
 • Součástí rolet s otevřenou nebo POLO kazetou je vodicí silon pro okna s ventilací.
 • Jistě oceníte možnost zakoupení příslušenství a náhradních dílů. Chceme, aby Vám naše rolety sloužily co nejdéle. Proto nabízíme možnost dokoupení těch prvků, které se mohou nešťastnou náhodou poškodit nebo prvků, které se budou hodit, pokud se rozhodnete roletu místo zavěšení navrtat.
 • Nabízíme rolety prémiové kvality. Abyste ale věděli, že si za tím skutečně stojíme, nabízíme Vám na ně ne 2letou, ale rovnou 4letou záruku.
 • Pokud nenajdete požadovaný rozměr rolet v naší nabídce, kontaktujte nás.

Přinášíme obrovské slevy

Protože víme, že léto s sebou přináší jiné radosti, mohlo se snadno stát, že jste na koupi stínicí techniky zcela zapomněli. Ano, léto sice skončí, ale slunce nás bude doprovázet ještě dlouho

Protože prázdniny mohly přinést i větší výdaje, možná váháte, jestli je správný čas na pořízení nových rolet. My Vám to usnadníme! Připravili jsme pro Vás slevy, kterým jednoduše nemůžete odolat. Ušetřit můžete téměř polovinu běžné ceny!

 1. Na jakoukoliv zlevněnou roletu dostanete slevu 41 %. Sleva Vám bude odečtena v košíku. Akce se vztahuje na celý sortiment kromě náhradních dílů. 
 2. Jestliže Váš nákup překročí částku 5000 Kč, dostanete slevu 44 %.
 3. V případě, že u nás nakoupíte nad 10 000 Kč, můžete počítat se slevou 45 %.

Slevy se vztahují na všechny rolety. Velikost, typ kazety ani druh látky nerozhoduje.

clanek_005

I když máte pocit, že podzim není ten pravý čas na výběr nového stínicího systému, pletete se. Právě na podzim je velmi důležité s denním světlem správně pracovat.

Protože víme, že jste v létě mohli podnikat spoustu jiných věcí a nákup rolet se mezi ně neřadil, připravili jsme pro Vás skvělé Last minute slevy.

Při nákupu ušetříte více než 40 %, a proto není důvod dále čekat. Krásnou domácnost, ušetřené peníze a podzim s dobrou náladou můžete mít s FEXI opravdu snadno!