Výběr podle místnosti

Rolety den a noc nejenže dodávají oknům šmrnc – zároveň zvyšují soukromí, zlepšují regulaci světla a samozřejmě dodávají osobitý nádech vašemu obytnému prostoru. Ať už plánujete osvěžující proměnu nebo zařizujete své první bydlení, vytvořili jsme pro vás přehled našich rolet den a noc podle místnosti. Pomůže vám vybrat ideální rolety pro každou místnost ve vašem domově – stačí kliknout níže na místnost, kterou chcete vybavit.

Kancelář

Kancelář je prostor, kde se můžete vyjádřit a zvolit něco netradičního, ať už pomocí kontrastní barvy nebo odvážného designu s roletami den a noc. Rolety ochrání váš monitor před sluncem a zároveň přidají vaší kanceláři estetický nádech s možností regulace světla.

Dětský pokoj

Najděte rolety den a noc, které si vaše děti zamilují. Od zatemňujících rolet pro klidný noční spánek pro veselé barvy pro děti všech věkových kategorií. Všechny naše rolety jsou standardně vybaveny bezpečnostními prvky pro děti.

Jídelna

Ať už preferujete moderní eleganci nebo tradiční luxus, v naší široké nabídce rolet den a noc jistě najdete přesně to, co hledáte pro vaši jídelnu.

Kuchyně

Do kuchyně se hodí praktické rolety a určitě oceníte výběr našich jemnějších odstínů a neutrálních barev. S našimi roletami dodáte vaši kuchyni šmrnc a moderní vzhled, ale také praktičnost a pohodlí.

Koupelna

Soukromí a odolnost proti vlhkosti jsou klíčovými požadavky na rolety den a noc do koupelny. Vybírat můžete z našich oblíbených rolet, které nabídnou kontrolu světla a flexibilitu.

Obývací pokoj

Vybírejte z rolet, které ochrání vaši televizi před slunečním svitem a dodají místnosti nádech elegance i praktičnosti.

Ložnice

Rolety Den a noc jsou jasnou volbou pro klidný spánek pro celý rok. Pokud hledáte jak úplné zatemnění, tak soukromí, vyberte si Rolety Den a noc.