Nápověda k parametrům (střešní okna)

Šířka

Vrtání rolet na střešní okno

Změřte šířku od hrany celého rámu. Maximální šířka je 118 cm. Rolety pro Vás vyrobíme na míru. Pokud Vám nevyhovuje zadaný rozsah, zadejte nejbližší rozměr a přesný nám napište do poznámky k objednávce.

Výška

Vrtání rolet na střešní okno

Změřte výšku od hrany celého rámu. Maximální výška Rolety na střešní okno je 116 cm. Rolety pro Vás vyrobíme na míru. Pokud Vám nevyhovuje zadaný rozsah, zadejte nejbližší rozměr a přesný nám napište do poznámky k objednávce.

Systém upevnění

Vrtání do rámu okna včetně vodících lišt

Rolety do střešních oken mají jen jeden druh montáže, a to vrtání včetně vodicích lišt. Nejedná se o náročnou montáž, navíc Vám rolety přijdou již složené. Vodící lišty budou vyrobeny na míru a stačí je připevnit na okno. Roletu Vám dodáme včetně vodicích lišt, šroubků a všech dílů potřebných k montáži. Před objednáním se podívejte zda nemáte na okně pevné plastové díly, které by mohli zasahovat do vodících lišt. V případě oken Fakro a Roto dostatene standardně dvě madla u ostatních jedno. Je to proto, aby se roleta dala stáhnout pohodlně u všech typech oken.

Typ ovládání

Jedno prostřední madlo

Pokud nemáte kliku uprostřed, která by vadila stáhnutí jednoho madla až dolů, zvolte si jedno madlo. Roletu tak je možné stáhnout vždy jen jednou rukou.

Dvě madla

Pokud máte kliku uprostřed, která by vadila stáhnutí jednoho madla až dolů, zvolte si dvě madla.

Výrobce

Velux

Pokud máte střešní okna značky VELUX, doporučujeme Vám vybrat přímo výrobce VELUX. Poté si můžete rovnou zvolit připravený rozměr pro typizovaná okna značky VELUX.

Fakro

Pokud máte střešní okna značky Fakro, doporučujeme Vám vybrat přímo výrobce Fakro. Poté si můžete rovnou zvolit připravený rozměr pro typizovaná okna značky Fakro.

Na míru

Pokud máte okna jiné značky, zvolte možnost Na míru. Zde si můžete přímo vybrat výšku i šířku dle Vašeho okna. U střešních oken Na míru navíc vybíráte i Výrobce oken.

Barva profilu

Profil Classic

Bílá
Hnědá
Stříbrná

Profil Decor

Světlá borovice
Tmavá borovice