Nápověda k parametrům (Sítě proti hmyzu Vrtané na dveře)

Šířka

Síť proti hmyzu Vrtání na dveře

Změřte šířku rámu okna a připočtěte 4 cm. Prostor kolem tohoto zaměření musí být nejméně 2,5 cm pro stranu, na které budou připevněny panty a 1,5 cm na druhou stranu.

Výška

Síť proti hmyzu Vrtání na dveře

Změřte výšku rámu okna a připočtěte 4 cm.

Horizontální zpevňující profil

Horizontální zpevňující profil

Horizontální zpevňující profil, bude ve 1/3 sítě proti hmyzu vrtané na dveře. Pokud ho chcete, vyberte si ho v objednávce. Pokud chcete profil v jiné výšce, napište nám to prosím do poznámky. Rozměr měřte od spodní hrany spodního profilu sítě proti hmyzu až po střed zpevňujícího profilu.

Dvířka pro domácí mazlíčky

Dvířka pro domácí mazlíčky

Dvířka jsou zasazena do plastové výplně. Můžete si zvolit velikost dvířek tak, ať vyhovují právě Vašemu domácímu mazlíčkovi. U dvířek si můžete nastavit zda chcete, aby domácí mazlíček mohl chodit volně pouze ven, pouze dovnitř nebo oběma směry. Z důvodu náročnosti na výrobu se prodlužuje doba dodání u sítí proti hmyzu s dvířkami pro domácí mazlíčky na 2 týdny. Dvířka jsou vždy bílé nebo hnědé.

Typ magnetu

Magnety vrtané

Jedná se o klasické magnety, klasicky používané pro dvířka. Část s magnetem je navrtaná přímo na otevíracím rámu dveří a železný plíšek je na pevné části dveří.

Magnatická páska

Pokud nechcete do rámu dveřních sítí proti hmyzu vrtat, můžete využít magnetické pásky. Magnetická páska bude vždy v bílé barvě.

Typ pantů

Standardní

Jedná se o klasické panty, kdy je jedna část přivrtaná na pevném a druhá na otevírajícím se rámu dveří. Pro montáž potřebujete místo 2,5 cm. Panty se dají otevírat až do 180°.

Zmenšené

Jedná se o zmenšené panty, kdy je jedna část přivrtaná na pevném a druhá na otevírajícím se rámu dveří. Pro montáž potřebujete místo 1,5 cm. Panty se dají otevírat až do 180°. Pokud chcete otevírat dveře do více než 90° doporučujeme do menšího pantu nedávat pružinku. 

Okopová lišta

Okopová lišta

Pokud máte plné ruce, určitě oceníte možnost otevřít dveře nohou. Okopová lišta také zajistí zpěvní celých dveří a její celkový výška je i s rámem 14,5 cm.

Strana ovládání

Levá

Panty budou z venkovní strany umístěny na levé straně. Doporučujeme panty umístit na stejnou stranu jako jsou u dveří.

 Pravá

Panty budou z venkovní strany umístěny na pravé straně. Doporučujeme panty umístit na stejnou stranu jako jsou u dveří.

Typy profilů

Síť proti hmyzu Vrtání na dveře

Sítě proti hmyzu do dveří, je nutné vždy vrtat a to na opačný rám dveří než kam se otevírají. Sítě jsou upevněny pomocí pantů. Vybrat si můžeme Profil Classic, který nabízí barvy Bílá, Hnědá a Antracit. Varianta s profilem Decor nabízí barvy v dekoru dřeva a to Ořech, Winchester a Zlatý dub.

Montáž

Sítě proti hmyzu můžete na okna montovat několika způsoby. I když to z počátku může vypadat složitě, nemusíte se bát. Zaměření i finální montáž je hračka, s námi ji určitě zvládnete.

Podívejte se na připravená videa a ilustrovaný návod.

Vrtání na dveře

Sítě proti hmyzu na dveře pro Vás vyrobíme přímo na míru. Je zapotřebí přivrtat panty k rámu dveří. Vždy je připevňujete na opačnou stranu, než je směr otevírání dveří. Po přivrtání pantů je potřeba připevnit magnet. U Magnetické Sítě proti hmyzu na dveře vrtáte magnet, pomocí kterého drží rám sítě pevně u dveří. jedná se o pevnější způsob montáže. Pokud zvolíte montáž s magnetickou páskou, stačí nalepit magnetickou pásku na rám dveří. Jedná se o rychlejší způsob montáže.

Barva síťky

Černá
Šedá

Barva mechanismu

Profil Classic

Antracit
Bílá
Hnědá

Profil Decor

Ořech
Winchester
Zlatý dub