Sítě proti hmyzu okna - Montáž - tab detail

Montáž sítě proti hmyzu

Snadnější už to být opravdu nemůže. Naše sítě jsou už složené. Sítě proti hmyzu, které pouze nasadíte za rám okna, zvládne nainstalovat opravdu každý. Pro montáž Rolovacích sítí proti hmyzu je zapotřebí vrtačka, proto bude montáž trvat o pár minut déle. Sítě je možné montovat několika způsoby, a to s vrtáním do okenního rámu či do zdi nebo bez vrtání nasazením za rám okna.

Pro snadnou a rychlou montáž jsme pro Vás připravili ilustrované i video návody rozdělené podle typu zavěšení. Uvidíte, že budete hotovi během pár chvil.

Sítě proti hmyzu můžete na okna montovat několika způsoby. i když to z počátku může vypadat složitě, nemusíte se bát. Zaměření i finální montáž je hračka, s námi ji určitě zvládnete.

Podívejte se na připravená videa a ilustrovaný návod.

Nasazení za rám okna

Pro Sítě proti hmyzu Smart

Videonávod

Jedná se o nejjednodušší způsob, jak můžete připevnit Sítě proti hmyzu na okno. Kovové háčky stačí pouze zaháknout za venkovní rám okna. Háčky jsou však vyrobeny z úzkého kovu. Při montáži doporučujeme použít rukavice, aby nedošlo k Vašemu pořezání. Tento typ sítí doporučujeme přes zimu z oken sundávat. Prodloužíte tak jejich životnost.