Sítě proti hmyzu okna - Jak změřit - tab detail dole

Měření sítě proti hmyzu

Před nákupem Sítí proti hmyzu je potřeba změřit, jakou velikost budete potřebovat. Nebojte, není to žádná věda. Pokud si stále nevíte rady, jsme tady pro Vás, klidně nás můžete kontaktovat, využijte naši službu Bez starostí

Nasazení za rám okna

Pro Sítě proti hmyzu Smart

střešní okna
Výška Sítě proti hmyzu = výška rámu okna po otevření

Zadejte nám výšku po otevření okna mezi rámem okna, který je blíže ven. Výšku můžete zadávat až do 200 cm. Pro montáž je potřeba mít prostor 1 cm pro profil standard a 1,6 cm pro profil exclusive od venkovního rámu okna a to na každou stranu. Pokud máte okenní odkapávátko na pevné části rámu okna, tak měřte na výšku od shora dolů včetně odkapávátka. Opět tedy od rámu po rám.

Šířka Sítě proti hmyzu = šířka rámu okna po otevření

Zadejte nám šířku po otevření okna mezi rámem okna, který je blíže ven. Šířku můžete zadávat až do 180 cm. Pro montáž je potřeba mít prostor 1 cm pro profil standard a 1,6 cm pro profil exclusive od venkovního rámu okna a to na každou stranu.

Tloušťka rámu = tloušťka rámu včetně těsnění

Šířku háčku Vám vyrobíme na míru, proto potřebujeme znát Vaši tloušťku rámu. Je to důležité proto, aby síť dobře držela na okně. Rozměr zadáváte od 0,8mm do 30mm a měříte tloušťku rámu včetně těsnění. Háček je pak vždy menší, aby se síť dobře přitáhla.

Tip Nasazovací sítě proti hmyzu doporučujeme na zimu sundávat z oken.

Tip Před samotným měřením se dobře podívejte na typ oken. To je pak důležité zadat v detailu objednávky správně.

Videonávod