Sítě proti hmyzu dveře - Montáž - tab detail

Montáž sítě proti hmyzu

Snadnější už to být opravdu nemůže. Naše sítě jsou už složené. Sítě proti hmyzu, které pouze nasadíte za rám okna, zvládne nainstalovat opravdu každý. Pro montáž Rolovacích sítí proti hmyzu je zapotřebí vrtačka, proto bude montáž trvat o pár minut déle. Sítě je možné montovat několika způsoby, a to s vrtáním do okenního rámu či do zdi nebo bez vrtání nasazením za rám okna.

Pro snadnou a rychlou montáž jsme pro Vás připravili ilustrované i video návody rozdělené podle typu zavěšení. Uvidíte, že budete hotovi během pár chvil.

Sítě proti hmyzu můžete na okna montovat několika způsoby. i když to z počátku může vypadat složitě, nemusíte se bát. Zaměření i finální montáž je hračka, s námi ji určitě zvládnete.

Podívejte se na připravená videa a ilustrovaný návod.

Vrtání na dveře

Síť proti hmyzu na dveře - Magnetická a Síť proti hmyzu
na dveře - s magnetickou páskou

Videonávod

Sítě proti hmyzu na dveře pro Vás vyrobíme přímo na míru. Je zapotřebí přivrtat panty k rámu dveří. Vždy je připevňujete na opačnou stranu, než je směr otevírání dveří. Po přivrtání pantů je potřeba připevnit magnet. u Magnetické Sítě proti hmyzu na dveře vrtáte magnet, pomocí kterého drží rám sítě pevně u dveří. Jedná se o pevnější způsob montáže. Pokud zvolíte montáž s magnetickou páskou, stačí nalepit magnetickou pásku na rám dveří. Jedná se o rychlejší způsob montáže.