Rolety den a noc - Montáž - tab detail dole

Montáž

Snadnější už to být nemůže. Naše rolety jsou už složené, díky tomu zvládnou roletu ti zkušenější nainstalovat na okno za méně než minutu, někomu to může trvat o pár minut déle. Každý snadno dojde k cíli s našimi manuály. Níže jsme pro Vás připravili textové a obrázkové manuály ke stažení a také videonávody, vše rozdělené dle typu uchycení.

Zavěšení (lepení) na okno

Pro otevřené kazety

Jedná se o nejjednodušší způsob, jak připevnit rolety na okno. Není potřeba nic vrtat. Roletu stačí pouze zavěsit případně přilepit. Tento způsob se hodí do naprosté většiny eurooken. Okno je nutné otevřít dokořán, roletu pak zavěsíte za vrchní rám okna a na spodní rám ji upevníte pomocí silonu. Podívejte se na jednoduchý video návod nebo ilustrovaný manuál.

Vrtání na okno

Pro otevřené kazety, POLO kazety a MAXI kazety

Níže jsme pro Vás připravili jednoduchý videonávod pro instalaci rolety s vrtáním do okenního rámu, ilustrovaný i focený manuál ke stažení, a také rozsáhlý focený manuál k montáži rolety krok za krokem.

Vrtání do zdi

Pro otevřené kazety, POLO kazety a MAXI kazety

Pro snadnou instalaci rolety s vrtáním nad okno jsme pro Vás připravili celou řadu materiálů, včetně jednoduchého videonávodu, ilustrovaného a foceného manuálu ke stažení, a také rozsáhlého foceného manuálu, který Vás provede montáží krok za krokem.