Zatemňující rolety den a noc – Blackout

Dovolte, abychom vám představili novinku na našem e-shopu. Jde o plně zatemňující rolety den a noc řady Blackout. Potřebujete v místnosti opravdu zatemnit? Ne pouze zastínit? Pak vybírejte mezi látkami, označenými jako blackout.

blackout

Rolety Nature blackout se vyznačují velmi vysokou mírou zatemnění. Vnitřní vrstvu tvoří tmavá vlákna. Proto dochází k maximálnímu možnému zatemnění místnosti. Budou se výborně hodit do místností, ve kterých se spí. Proto je doporučujeme do ložnic nebo dětských pokojů.

Látky s tmavými odstíny zatemňují nejlépe. Nicméně v řadě látek, označených jako blackout, jsou i přírodní a světlé odstíny – pískovec, světle šedá, či béžová. Úplného zatemnění jsme dosáhli kombinací 3 prvků:

  • tmavá látka. Není to povinnost, ale zkušenost a logika říká, že čím tmavší odstín látky zvolíte, tím větší tmu si zajistíte.
  • látka navíc. uvnitř neprůhledného pruhu je navíc přidána vrstva látky z tmavých pevných neprůhledných vláken Zvenčí tedy můžete mít i velmi světlé odstíny látky, a přitom zcela zatemňující..
  • síla látky. Máme-li látku o vyšší gramáži, bude mít slunce silnější překážku při pronikání přes zatažené rolety. Mírně to zvyšuje váhu celé rolety, takže u širších rolet doporučujeme zvolit POLO či MAXI kazetu, aby se zvýšila pevnost a odolnost rolety.

Chystáte se instalovat stínící techniku do místností, kde potřebujete tmu? Například do ložnice, do dětského pokoje nebo do místnosti s denním spaním? Rolety den a noc s látkami Blackout jsou tou správnou volbou. Zatemníte celou místnost jediným pohybem, ale stejně snadno můžete vpustit tolik světla, kolik potřebujete pro práci a běžnou činnost.

Zatemňující blackout rolety den a noc můžete mít jak v otevřené kazetě, tak v POLO i MAXI kazetě. Stíníte-li větší plochu, pak doporučujeme kazetu POLO či MAXI.