Zatemňovací rolety blackout – klidný spánek s FEXI

Důvodů pro stínící techniky a zatemňovací rolety do oken je jistě více. Ochrana soukromí před zvědavými pohledy sousedů, ochlazení bytu či domu v horkých slunečných dnech, případně zajištění úplné tmy i přes den, kdy se chcete vyspat po noční směně.

Jestli stojíte před rozhodnutím pořídit nějakou stínící techniku právě kvůli celkovému a úplnému zatemnění, pak doporučujeme přečíst si něco o roletách den a noc s úplným zatemněním. Na našem e-shopu jsou to rolety z řady blackout.

Je ovšem nutné si uvědomit, že sebelepší zatemňující roleta prostě není zeď. Tam, kde je mezera mezi roletou a zdí, samozřejmě nějaké světlo pronikat bude. Pásky neprůsvitné látky také nejsou přitisknuty přímo jeden na druhý. Nějaká mezera mezi nimi být musí, a to je další malinký prostor, který může zčásti světlo propouštět.

Tyto pronikající paprsky se zdají být hodně viditelné zejména proto, že samotná blackout látka je opravdu neprůsvitná. U poloprůsvitných látek je kontrast mezi látkou a paprskem světla mnohem menší. Na trhu rolet den a noc jde o maximální možnou míru zatemnění. Dokonce i běžné žaluzie, které jsou z neprůhledného hliníku, propouštějí více světla, než blackout rolety den a noc. Pro naprosté zatemnění zkombinujte vnitřní blackout rolety den a noc s venkovními roletami. 

Zatemňovací rolety od FEXI se hodí do každého interiéru. Proč to můžeme tak směle tvrdit? Můžete si totiž vybrat z desítek druhů látek, nakonfigurovat si délku, a hlavně šířku rolet, rozhodnout se předem, zda je chcete k oknu či zdi přivrtat, nebo vám stačí jen zavěsit je na okenní rám. Možností máte opravdu mnoho.

Skvělé na tom je, že zatemňující látky den a noc od FEXI můžete mít i ve světlých barvách a opravdu získáte opravdu velmi vysoké zatemnění. Proč? Díky malému triku: Uvnitř pruhu s látkou je vrstva černé tkaniny, která zajišťuje neprůhlednost a úplné zatemnění. Látka, která tento tmavý střed kryje, pak může být klidně světlá, s přírodním dekorem, nebo jakákoli, která se vám bude líbit. Velmi chytré řešení.

Třeba zcela zatemňovací látka s dekorem přírodního oříšku, je vážně hezká:

Kreslicí plátno 17 kopie

Ale samozřejmě si vyberte svou vlastní barvu. Prohlédněte si třeba nejprve náš vzorník a podle toho se rozhodněte, jakou barvu a dekor budou vaše nové zatemňující rolety den a noc mít.

Pokud si to budete přát, můžeme vám zaslat vzorky s látkami zdarma až domů. Uděláte si tak mnohem lepší představu o tom, jak se nové rolety budou vyjímat u vás v ložnici, dětském pokojíku, obýváku, nebo kdekoli, kde potřebujete mít úplné zatemnění třeba i přes den.

Vzorník látek den a noc - úplné zatemnění

Prostě dnes už nemusíte dělat žádné kompromisy mezi kvalitou, úrovní zatemnění, cenou a estetickým dojmem. Rolety den a noc řady blackout od FEXI poskytují nejvyšší úroveň zatemnění místnosti, které jde u rolet Den a noc dosáhnout. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, takže vám dlouho vydrží jako nové, jsou k dispozici již od 574 Kč máte pro začátek na výběr z devíti látek, přičemž každá z nich může být v otevřené kazetě, POLO kazetě či MAXI kazetě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení