Zatemňovací rolety blackout – klidný spánek

Důvodů pro stínící techniky a zatemňovací rolety je jistě více. Ochrana soukromí před zvědavými pohledy sousedů, ochlazení bytu či domu v horkých slunečných dnech, případně zajištění úplné tmy i přes den, kdy se chcete vyspat po noční směně.

Jestli stojíte před rozhodnutím pořídit nějakou stínící techniku právě kvůli celkovému a úplnému zatemnění, pak doporučujeme přečíst si něco o roletách den a noc s úplným zatemněním. Na našem e-shopu jsou to rolety z řady blackout.

Zatemňovací rolety od FEXI se hodí do každého interiéru. Proč to můžeme tak směle tvrdit? Můžete si totiž vybrat z desítek druhů látek, nakonfigurovat si délku, a hlavně šířku rolet, rozhodnout se předem, zda je chcete k oknu či zdi přivrtat, nebo vám stačí jen zavěsit je na okenní rám. Možností máte opravdu mnoho.

Skvělé na tom je, že zatemňující rolety den a noc od FEXI můžete mít i ve světlých barvách a opravdu získáte 100% zatemnění. Proč? Díky malému triku: Uvnitř pruhu s látkou je vrstva černé tkaniny, která zajišťuje neprůhlednost a úplné zatemnění. Látka, která tento tmavý střed kryje, pak může být klidně světlá, s přírodním dekorem, nebo jakákoli, která se vám bude líbit. Velmi chytré řešení.

Třeba zcela zatemňovací roleta s dekorem přírodního oříšku, je vážně hezká, a přitom když ji zcela zatáhnete, opravdu musíte rozsvítit, jelikož v místnosti nastane opravdová tma:

Kreslicí plátno 17 kopie

Ale samozřejmě si vyberte svou vlastní barvu. Prohlédněte si třeba nejprve náš vzorník a podle toho se rozhodněte, jakou barvu a dekor budou vaše nové 100% zatemňující rolety den a noc mít.

Pokud si to budete přát, můžeme vám zaslat vzorky s látkami zdarma až domů. Uděláte si tak mnohem lepší představu o tom, jak se nové rolety budou vyjímat u vás v ložnici, dětském pokojíku, obýváku, nebo kdekoli, kde potřebujete mít úplné zatemnění třeba i přes den.

Vzorník látek den a noc - úplné zatemnění

Prostě dnes už nemusíte dělat žádné kompromisy mezi kvalitou, úrovní zatemnění, cenou a estetickým dojmem. Rolety den a noc řady blackout poskytují úplné zatemnění místnosti, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, takže vám dlouho vydrží jako nové, jsou k dispozici již od 574Kč máte pro začátek na výběr z devíti látek, přičemž každá z nich může být v otevřené kazetě, POLO kazetě či MAXI kazetě.