Rolety Zebra FEXI

Rolety Den a noc zažívají v posledních letech rostoucí oblibu. Je stále více těch, kteří oceňují jejich kvality a výhody – snadnou montáž, jemnou práci s úrovní zastínění, nepřeberné množství barev a vzorů i snadnou údržbu.

Rolety Zebra Fexi

Rolety Den a noc představují rolety, jejichž principem je střídání pruhů neprůhledné látky s pruhy průhlednými. Tento mechanismus připomíná jak rolety, tak žaluzie. Je zkrátka tím nejlepším z obou a zároveň vynechává všechny nevýhody.

Kvůli střídajícím se pruhům ale získávají tyto rolety i jiná jména, například rolety DUO, twin roll i vtipné a přesné pojmenování - rolety zebra podle afrických zeber. Nejde ovšem o technický nebo obchodní název, ale spíš obecně vžité pojmenování. 

Například Rolety Zebra FEXI je naše registrovaná obchodní značka, pod kterou rolety prodáváme. Někteří prodejci jdou podobnou cestou a registrují si obchodní značky, které obsahují termíny DUO, Zebra, Twin apod. Vězte ale, že ať už si objednáte rolety Den a noc, Twin rolety, DUO rolety nebo i rolety zebra FEXI, dostanete vždy ten samý produkt.

Tedy ne úplně ten samý. Každý prodejce má vlastní řady látek a kazet. Také dodávají rolety s různým stupněm podpory, různě kvalitní a v různém stupni rozložení. Jak je to u FEXI? Jako jediní dodáváme rolety již složené. Oproti konkurenčním výrobkům tedy trvá jejich montáž cca 2 minuty.

Rolety Zebra FEXI jsou pro zákazníka asi to nejlepší, co lze na trhu najít. Víme totiž, že když už za něco v dnešní době vydáte své peníze, právem požadujete, aby zakoupený produkt:

  • Nebyl příliš drahý. Staré známé pořekadlo říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci. Dá se čekat, že s vyšší cenou roste i kvalita, třebaže to nejdražší řešení není vždy to nejkvalitnější. FEXI se nesnaží být vždy nejlevnější, ale cena našich rolet je vždy konkurenceschopná.
  • Byl dostatečně kvalitní. – Kvalita je ještě důležitější než cena. Pokud se totiž výrobek porouchá nebo opotřebuje ještě před koncem záruční doby, podruhé zákazník pravděpodobně nenakoupí. To je nám jasné, a proto se na kvalitu látek a provedení maximálně soustředíme.
  • Řádně plnil svou funkci. Sice se to zdá jako samozřejmost, ale pokud si pořídíte rolety Den a noc na střešní okno, můžete být zklamáni, že roleta správně nesedí. Ve FEXI se můžete spolehnout na ochotný zákaznický servis, který s Vámi vždy najde to nejlepší řešení. 

Ať už tedy hledáte rolety Den a noc, DUO, Zebru či Twin, na našem e-shopu najdete to nejkvalitnější, co na trhu s roletami existuje. Vždy za rozumnou cenu. A co je hlavní – s nadstandardním servisem, který nekončí Vaším nákupem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení