Rolety den a noc FEXI – 10x plus oproti konkurenci

Každý vám bude jistě tvrdit, že právě jeho výrobek či služba je ten nejlepší na trhu. My ovšem své tvrzení můžeme podpořit důkazy. Porovnejte si, v jaké kvalitě jsou rolety den a noc od FEXI oproti ostatním vedoucím značkám na trhu.

konkurence

 1. Rolety den a noc od FEXI jsou již složené

  Pokud si pořídíte roletu jinde, bude možná podobně krásná jako ta naše. Všichni dodavatelé se snaží o kvalitní rolety. Některým to jde ovšem o něco hůř a ve finálním výsledku můžete být z nižší kvality na rozpacích.

  Když Vám ale roleta od konkurenčních výrobců přijde domů, je rozložená. Musíte složit celý její mechanismus, který má mnohdy přes 20 dílků a mnoho kroků montáže. Všechny tyto kroky je potřeba dodržet. Při nedodržení jednoho z kroků může vzniknou nevratná chyba, která Vám znemožní svou roletu užívat naplno. Může také dojít k poškození některých dílků, které bude nutné reklamovat a oddálí se tak složení Vaší rolety.

  Pro ilustraci uvádíme případ návodu k sestavení rolety od konkurence. Jde o:

  • 37 kroků v návodu
  • 29 dílků k sestavení
  • až 50 minut času (podle údaje výrobce)

   

  V případě rolet den a noc FEXI kompletně přeskakujete celý problematický proces montáže mechanismu a po rozbalení máte rovnou připravené složené rolety, které stačí pouze nainstalovat na Vaše okno. Tento způsob je velmi pohodlný a rychlý, ale především je bezchybný.

  V podstatě u něj nejsou reklamace, protože při montáži nedochází k chybám nebo zničení některých dílků. Proč si dělat život složitější, když s námi to jde jednoduše. Však můžete sami porovnat fotografie montáží krok po kroku našeho řešení rolet Den a noc:

  • 14 kroků v návodu
  • 16 dílků k sestavení
  • 2-5 min času

   

 2. Naše rolety mají zadní nosný profil

  Dokonce i rolety v nejnižší cenové hladině mají zadní nosný profil. Jsou tak pevnější a umožňují větší šířku díky vyšší nosnosti, kterou zadní profil dovoluje.

  U konkurence to stále ještě není samozřejmost a zadní profil u otevřených kazet buď vůbec nenajdete, nebo jen za vyšší cenu.

 3. Naše rolety jsou velmi pečlivě zabaleny

  Používáme kvalitní fólii, která brání namočení. Přiznáváme, že jsme si zkusili nakoupit u konkurence a s kvalitou obalu by mnozí u nás neuspěli.

 4. Máme nejširší sortiment rolet Den a noc

  Nabízíme celkem 4 produktové řady rolet den a noc – SILVER, GOLD, PLATINUM, a DIAMOND. Každá z nich navíc může používat jednu ze 3 kazet – otevřená, POLO a MAXI kazeta. Takový výběr jinde opravdu nenajdete. Nabízíme až 130 druhů a typů látek, což je opět nejvíce ze všech konkurentů na českém trhu.

 5. Ověřujeme každou objednávku telefonicky

  Telefonickým ověřením minimalizujeme možnost špatného zaměření. Někdy i poradíme zákazníkovi levnější nebo jinak výhodnější řešení. Musíme opět potvrdit, že konkurenčních dodavatelé, kteří zavolají, jsou výjimkou.

 6. Děláme rolety až do šířky 240 cm

  Díky větší kvalitě a pevnosti jsme schopni realizovat rolety do šířky až 240 cm. Konkurence končí u 220 cm, nebo dokonce u 150 cm. Jinde dokonce ani maximální šířku rolety neuvádějí.

 7. Umíme přizpůsobit i délku řetízku na míru

  Ať už potřebujete jinou délku řetízku z jakéhokoli důvodu, my vám samozřejmě vyhovíme. U mnoha jiných dodavatelů s tím ale nepočítejte. Zejména tam, kde prodávají tzv. krabicová řešení.

 8. Vyrábíme s přesností na půl centimetru

  U rolet FEXI nehrozí, že je budete muset doma zkracovat, protože bychom snad neměli váš rozměr.

 9. Reklamace bez obav

  Reklamace řešíme prioritně. Snažíme se o maximálně vstřícný přístup, a k reklamacím se stavíme jako chlapi.

 10. Cena rolet FEXI je nejnižší na trhu

  A nakonec to nejlepší – pravidelně monitorujeme ceny u konkurence a nastavujeme nejnižší ceny. Máte tak jistotu, že rolety den a noc v kvalitě, jakou nabízíme my, jinde nenajdete.

Konkurence je pro trh dobrá – nutí dodavatele zlepšovat svou nabídku a plnit přání klientů. I v oboru rolet den a noc najdete několik dodavatelů. Nicméně skromnost stranou – rolety den a noc od FEXI žádnou opravdovou konkurenci nemají.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení