FEXI je členem APEK

APEK je zkratka Asociace pro elektronickou komunikaci. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. V tuto chvíli sdružuje APEK 592 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Ke členům APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce. Jsme rádi, že FEXI se řadí mezi ně.

Zdá se Vám, že 592 firem za 23 let existence APEKu je málo? Ani zdaleka! Plnohodnotným certifikovaným členem se totiž nelze stát prostým vyplněním nějakého formuláře a uhrazení členského poplatku. Každý internetový obchod, slevový portál, cestovní kancelář, prostě kdokoliv, kdo prodává své produkty a služby na internetu, musí projít náročným procesem certifikace.

Průběh a cíl certifikace APEK

Již od roku 1999 provádí APEK certifikaci e-shopů a dalších e-commerce webů. Cílem certifikací je získání certifikátu APEK – Certifikovaný obchod. Samozřejmě je nutné splnit všechny nutné podmínky.

První část podmínek je legislativní. Obchod musí splňovat všechny zákonné povinnosti, hlavně ty, které se týkají informačních povinností – kontakty na prodejce, prohlášení o nakládání s osobními údaji, jasné reklamační a obchodní podmínky apod.

Druhá část se týká kvality služeb, komunikace, samotného procesu nákupu či řešení stížností a reklamací z pohledu nakupujícího. To je možná ta těžší část, jelikož zákon musí plnit opravdu každý, ale obstát při mystery shoppingu už tak snadné není. Zvláště, pokud je „nakupující“ nadstandardně náročný.

FEXI obstálo na jedničku a zařadili jsme se mezi leadery e-commerce u nás, jako jsou Mall.cz, Rohlik.cz nebo Sportisimo.cz.

certifikat-westlogic

Výhody našeho členství v APEK pro Vás

Co znamená naše spojení se společnostmi v APEK? Samé dobré věci.

  1. Můžete nám důvěřovat, že veškerá elektronická komunikace probíhá bezpečně. Zejména se to týká zabezpečení plateb na našem e-shopu.
  2. Bezpečnost a důvěra se týká nejen technického přenosu dat, ale i samotného zboží. Vždy víte, že obdržíte to, co jste si opravdu objednali.
  3. Máte jistotu, že obchodní podmínky nejsou napsány jednostranně výhodně pro nás.
  4. Jakmile obdržíme certifikát, víte, že mystery nákup na našem e-shopu dopadl na výbornou. A že ti, kteří nás při fingovaném nákupu prověří, nezapomenou na nic důležitého.
  5. Víte předem, že celý proces komunikace od nákupu, registrace, objednání až k dodání proběhne vždy transparentně a všechny potřebné informace včas a v pořádku obdržíte.

S FEXI se prostě nespálíte.

Stínicí techniku nakupujte na FEXI.cz

Ze všech firem, které se v České republice věnují výhradně roletám Den a noc, je FEXI jedinou společností, která je členem exkluzivního sdružení APEK. To je působivá ukázka kvality našich služeb a produktů.

Pokud tedy hledáte spolehlivého dodavatele rolet Den a noc, je FEXI přesně to, co potřebujete. Vyzkoušejte si nás.