Slevy až 18 %. Slevový kód: BLACKFRIDAY##1.11.2020## Nakupujte

Akce BLACK FRIDAY na rolety Den a noc. Sleva 11%-18%

Akce BLACK FRIDAY již skončila, ale nebojte se - chystáme další překvapení.

Látkové rolety Den a noc už dávno nejsou jen praktický způsob zastínění interiéru. Stále více se používají i jako stylový doplněk bytu. Mají totiž několik zásadních výhod:

  • Je na výběr obrovské množství barev a vzorů látek, takže si jistě vyberete tu, která vhodně podpoří atmosféru Vašeho bytu či domu.
  • Velmi snadno se dají vyměnit. Doslova za pár minut můžete změnit barevné ladění místnosti prostou výměnou rolet.
  • Jsou cenově dostupné, a můžete tedy mít doma několik sad rolet na výměnu. Třeba u příležitosti změny ročního období.

Konkrétně látkové rolety Den a noc od FEXI mají ještě navíc přidanou hodnotu. Možná Vás přesvědčí 25 důvodů, proč se rozhodnout pro náš e-shop.

Přestože jsou rolety Den a noc cenově dostupné řešení pro zastínění, rozhodli jsme se podpořit Vás při nákupu jedinečnou slevou až 18 %. Od úterý 6.10. do neděle 18.10 proto může každý zákazník uplatnit slevový kupon při platbě objednávky na e-shopu fexi.cz.

Kupon je možné uplatnit na rolety z kategorií Gold, Platinum a Diamond, a to od úterý do neděle včetně.

Postup je jednoduchý:

  • Vyberte si rolety na našem e-shopu. Množství nijak neomezujeme – čím více nakoupíte, tím více ušetříte.
  • V košíku při dokončování objednávky vyplňte kód BLACKFRIDAY

sleva18

A teď to nejlepší – kupon můžete kombinovat i s dalšími slevami, jako je doprava zdarma při nákupu nad 2 800 Kč a množstevní sleva 5 % při nákupu nad 5 000 Kč, případně sleva 7 % při nákupu nad 10 000 Kč. Základní sleva kuponu je 11% a společně s dalšími slevami je možné se dostat až na těch 18 %. Je možné, že taková akce se už opakovat nebude. Pokud tedy přemýšlíte o zkrášlení svého interiéru, teď je ten nejvhodnější čas na nákup rolet Den a noc na fexi.cz.